X

Ten serwis może wykorzystywać ciasteczka (pliki cookies) w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz pozyskiwania danych służących do statystyki i analizy ruchu. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na używanie ciasteczek, czyli ich zapisywanie przez przeglądarkę internetową.

Firma „Conti" została założona w 1990 roku. Ma więc już ponad 20 letnią tradycję, wyrobioną silną pozycję i renomę, o czym świadczy fakt jej ciągłego istnienia bez względu na wahania koniunktury. Jakiś czas temu rozszeżyliśmy swoją działalnośc o skup monet i sztabek.

MAPKA DOJAZDU

CONTI
Warszawa, Al. Jana Pawa II 46/48
Pawilon 12

KANTOR WYMIANY WALUT CONTI
Al. Jana Pawa II 46/48
00-148 Warszawa
(róg. Al. Solidarności) paw. 12
tel. 22 635 80 72, 22 636 82 55
tel. 22 636 42 39, 22 838 00 84


Prowadzimy skup monet i metali szlachetnych w każdej formie. Gwarantujemy bezpłatną wycenę szacunkową.

Specjalizujemy się w obrotach walut, skupie monet. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na oferowanie naszym Klientom usług o najwyższej jakości. Jesteśmy członkami wielu stowarzyszeń walutowych i numizmatycznych i zajmujemy się szeroko pojętym obrotem dewizowym. Naszą firmę cechuje wiarygodność oraz kompetencja, gdyż zatrudniamy najlepiej wyszkolonych pracowników. Skupujemy sztabki złota i innych metali szlachetnych na terenie całej Warszawy, a naszą współpracę z klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu i uczciwości.

Od początku swojego istnienia Conti należy do Stowarzyszenia Właścicieli Kantorów, Lombardów i Wartości Dewizowych. Kilka lat temu Conti wstąpiła także do Warszawskiego Koła Numizmatycznego.

Na przestrzeni 20 lat udało się jej znaleźć dobrych , stałych klientów, którzy z usług Conti korzystają do dziś. Są to głównie klienci indywidualni. Wzajemna współpraca pomiędzy podmiotami dotyczy obrotu dewizami oraz złotem dewizowym (monety, sztabki).

Wieloletnie istnienie firmy potwierdza jej wiarygodność, prężne działanie, elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb rynku. Atutem firmy gwarantującym sukces jest wykwalifikowany personel, który uczestniczy w szkoleniach i kursach organizowanych przez Stowarzyszenie Właścicieli Kantorów, Lombardów i Wartości Dewizowych, dotyczących min.: prania brudnych pieniędzy czy fałszerstwa banknotów. Dlatego Conti może poszczycić się profesjonalną, fachową obsługą.

Dzięki swojej pozycji i długoletniej obecności na rynku, Conti jest rozpoznawalna w stolicy. Od kilku lat zamieszcza swoje reklamy i ogłoszenia w prasie branżowej, jak również w ogólnodostępnych książkach i czasopismach. Sponsoruje także lokalne imprezy kulturalne.

W najbliższym czasie planowany jest dalszy rozwój firmy i otwarcie nowych punktów obsługi klienta.

KANTOR WYMIANY WALUT CONTI
Al. Jana Pawa II 46/48
00-148 Warszawa
(róg. Al. Solidarności) paw. 12
tel. 22 635 80 72, 22 636 82 55
tel. 22 636 42 39, 22 838 00 84